DOSTAWA GRATIS

Laser CNC

Technologia laserowa umożliwia wycinanie niezwykle zróżnicowanych kształtów, także tych niestandardowych, których wykonanie byłoby bardzo trudne przy użyciu technik mechanicznych. Posługujemy się nowoczesnym sprzętem, doskonale radzącym sobie z materiałami o różnego grubości. Będą to więc dowolne tworzywa – sztuczne (takie jak płyty HIPS, PMMA czy PCW), drewno, materiały drewnopochodne itd. (wkrótce również aluminium, stal, stal nierdzewna ).

Co ważne, laser CNC doskonale sprawdza się w produkcji seryjnej, w ramach której odbywa się obróbka wielu elementów. Wydajna praca sprzętu pozwala na znaczne skrócenie czasu realizacji zlecanych usług, dlatego zachęcamy do składania zamówień.

Dlaczego warto skorzystać z wycinania laserowego?

  • Wysoka precyzja – wiązka promienia laserowego może zostać łatwo dopasowana do wykonania zarówno grubych, jak i cienkich linii – dokładnie w taki sposób, jak wskazuje na to przygotowany wcześniej projekt. Promień laserowa w żaden sposób nie zmienia się podczas pracy, dlatego (w razie takiej potrzeby) każdy wykonany element będzie jednakowy.

  • Automatyzacja procesów produkcyjnych – przekłada się na większą szybkość wycinania, co jest niezwykle ważne zwłaszcza przy dużych zamówieniach.

  • Możliwość dowolnego zaprogramowania urządzeń – nasz sprzęt pozwala nam na urzeczywistnienie każdego projektu, niezależnie od jego stopnia zaawansowania.